KONST / Litografier / Färglitografi 12916400

nr 1291 6400

Elis Ryberg

(1919-1985), Sverige

Färglitografi, Riddarholmsbron. Signerad, numrerad 157/300. Motivet: 47x56 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:27:05

23/11 23:17:52 1      Vinnande bud

Elis Ryberg

Läs mer om Elis Ryberg